Магний Антистресс 20 саше

Магний Антистресс 20 саше

Магний Антистресс 20 саше ##от компании## Интернет-аптека "Евроаптека" - ##фото## 1
Цену уточняйте
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Оплата на карту «ПриватБанк»
Наложенный платеж

Обратите внимание!

Самолечение вредит вашему здоровью. Перед покупкой препарата проконсультируйтесь с врачом.

Инструкция (описание препарата), размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Только врач может принять решение о назначении препарата, а также определить дозы и способы его применения.

Внешний вид товара может отличаться от его изображения.

Компания «Интернет-аптека "Евроаптека"» не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте.

Описание

Описание

MagneVie Express, дієтична добавка, що містить магній і вітамін B6, що сприяє зменшенню втоми та виснаження, нормальній роботі нервової системи та підтримці психічного здоров’я.

Інновацією, яку MagneVie Express приносить у цьому сегменті, є сучасна форма презентації, гранульовані на роті гранули, що забезпечує швидкість та простоту введення (не вимагає води), а продукт повністю адаптований до ритму сучасного життя. MagneVie Express не містить цукру, тому може використовуватися людьми, які страждають на діабет.

Крім того, він не містить глюкози, глютену, лактози, молочного білка та консервантів, відповідно до останніх дієтичних тенденцій.

З приємним лимонним смаком, MagneVie Express легко застосовувати, не потребуючи води, завдяки формі гранульованих у роті гранул, які розчиняються безпосередньо на мові.

Спосіб застосування:

MagneVie Express рекомендується дорослим та підліткам (1-2 пакетики на день), а також дітям старше 6 років (1 пакетик на день).
Условия хранения согласно инструкции производителя.

 

Характеристики

Производитель
Hermes
Страна производства
Австрия