Телфаст 120 мг №15

Телфаст 120 мг №15

Телфаст 120 мг №15 від компанії Інтернет-аптека "Євроаптека" - фото 1
699 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Інтернет-аптека "Євроаптека"» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Состав

Действующее вещество препарта - фексофенадина гидрохлорид.

Дополнительные компоненты: коллоидный кремний, смесь окиси Fe, повидон, кукурузный крахмал, микрокристаллическая целлюлоза, двуокись Ti, стеарат Mg, макрогол, гипромеллоза.

Применение

Пациентам от 12 лет рекомендуется доза в размере одной таблетке единожды в сутки. Детям от 6 лет рекомендуется доза в 30 мг. Прием Телфаста не зависит от приема пищи.

Противопоказания

Запрещен прием препарата при непереносимости отдельных компонентов. Возможны побочные эффекты: тошнота, зуд, сонливость, головокружение, диарея, головная боль, ночные кошмары,тахикардия, бессонница, повышенная утомляемость.

Совместимость

Не рекомендуется совмещать с алкоголесодержащими напитками. Использование антациды возможно за 2 часа после приема препарата.

Характеристики

Код товару
t3l1
Країна виробництва
Франція
Форма выпуска
капсулы
Дивіться також