Лефлуномід 20мг 30 табл

Лефлуномід 20мг 30 табл

Лефлуномід 20мг 30 табл від компанії Інтернет-аптека "Євроаптека" - фото 1
1 449 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Інтернет-аптека "Євроаптека"» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Клініко-фармакологічна група: Базисний противоревматический препарат
Фармако-терапевтична група: Імунодепресивну засіб
Фармакологічна дія
Засіб з антипроліферативну, імуномодулюючою (імуносупресивний) і протизапальною дією. Активний метаболіт лефлуномида А771726 інгібує фермент дегидрооротат дегидрогеназу і чинить антипроліферативну дію. А771726 in vitro гальмує викликану мітогенами проліферацію і синтез ДНК Т-лімфоцитів.
Терапевтична дія лефлуномида було показано на декількох експериментальних моделях аутоімунних захворювань, включаючи ревматоїдний артрит.
Фармакокінетика
Після прийому внутрішньо абсорбція становить 82-95%. Прийом їжі не впливає на всмоктування лефлуномида.
Лефлуномід швидко метаболізується в кишковій стінці і печінки до одного головного (А771726) метаболіту і кілька другорядних метаболітів, включаючи 4-трифлуорометилаланин. Cmax метаболіту А771726 визначається протягом 1-24 год після одноразово прийнятої дози. А771726 у плазмі швидко зв'язується з альбуміном. Незв'язана фракція А771726 становить 0.62%.
Біотрансформація лефлуномида в А771726 і подальший метаболізм самого А771726 контролюються декількома ферментами і відбуваються в мікросомальних і інших клітинних фракціях.
У плазмі, сечі та калі визначаються слідові кількості лефлуномида. Виведення А771726 повільне і характеризується кліренсом 31 мл/год, T1/2 близько 2 тижнів.
У хворих, які перебувають на гемодіалізі, виведення відбувається швидше і T1/2уменьшается.
Показання активних речовин препарату Лефлуномід
Базисна терапія ревматоїдного артриту з метою зменшення симптомів захворювання і затримки розвитку структурних пошкоджень суглобів.
Активна форма псоріатичного артриту. Джерело: https://tabletki.in.ua/p/1179578287-leflunomid-10-mg-30-tabl-kupit-cena-kiev-odessa-harkov-dnepr-v-ukraine/

Характеристики

Код товару
1ef1un0m1d
Виробник
ZENTIVA
Країна виробництва
Чехія
Дивіться також