Вобензим 40 табл

Вобензим 40 табл

Вобензим 40 табл від компанії Інтернет-аптека "Євроаптека" - фото 1
400 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Інтернет-аптека "Євроаптека"» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Застосування Вобензим залежно від тривалості та тяжкості захворювання рекомендована доза для дорослих становить 3–10 таблеток кишково-розчинних 3 рази на добу. Підтримувальна доза — 3–5 таблеток кишково-розчинних 3 рази на добу. Курсову дозу препарату підбирає індивідуально лікар. Для дітей доза препарату розраховується залежно від маси тіла. Добова доза препарату у дітей віком 3–12 років становить 1 таблетку на 6 кг маси тіла. Лікарський засіб призначений для застосування у дорослих та дітей віком від 6 років. Для дітей віком до 6 років лікування слід розпочинати після оцінки педіатром співвідношення ризику та користі. Для дітей віком від 12 років доза відповідає дозі дорослого. Курс терапії при гострих захворюваннях — від 2 тиж до одужання, а при загостреннях хронічних захворювань лікування триває від 2 тиж до 3 міс (після консультації з лікарем). Таблетки кишково-розчинні рекомендується приймати не менш ніж за 30 хв до їди, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю води (250 мл).

 

Характеристики

Код товару
wob1
Виробник
Bayer
Країна виробництва
Німеччина
Дивіться також