Сероксат 20мг, №30

Сероксат 20мг, №30

Сероксат 20мг, №30 від компанії Інтернет-аптека "Євроаптека" - фото 1
499 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Інтернет-аптека "Євроаптека"» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Сероксат 20мг, 30 табл.

Показання.
Депресія:
Депресії всіх типів, включаючи тяжку та реактивну депресію, а також депресію, що супроводжується тривогою. При лікуванні депресивних розладів пароксетин виявляє порівняльну ефективність із стандартними антидепресантами. Є дані про те, що пароксетин може бути ефективним у пацієнтів, які не відповіли на стандартну терапію. Загалом покращення стану пацієнтів починається через один тиждень, але не перевищує плацебо до другого тижня лікування. Прийом вранці не чинить негативного впливу на якість та тривалість сну. крім того, у пацієнтів може спостерігатись покращення якості сну. 

За необхідності одночасного призначення снодійних засобів короткої дії додаткових побічних ефектів не реєструється. Пароксетин ефективний для полегшення депресії та супутніх суїцидальних думок протягом перших тижнів лікування. Результати клінічних досліджень у пацієнтів, яким призначали пароксетин терміном до 1 року, демонструють, що пароксетин ефективний щодо профілактики рецидивів та рецидивів депресивних симптомів.

Обсесивно-компульсивні розлади:

доведено ефективність пароксетину при лікуванні панічних розладів з агорафобією або без неї. Було показано, що поєднання пароксетину з терапією когнітивних розладів перевищує терапію когнітивних розладів при лікуванні панічних розладів. У плацебо-контрольованому дослідженні ефективність пароксетину при лікуванні панічних розладів зберігалася до 1 року. Крім того, пароксетин був ефективним у запобіганні рецидивам панічних розладів.

Соціальна тривожність/соціальна фобія:
пароксетин ефективний при лікуванні соціальної тривожності/соціальної фобії.

Характеристики

Виробник
GlaxoSmithKline S.p.A.
Країна виробництва
Ірландія
Дивіться також