Трилептал 60 мг/мл, 250 мл

Трилептал 60 мг/мл, 250 мл

Трилептал 60 мг/мл, 250 мл від компанії Інтернет-аптека "Євроаптека" - фото 1
1 199 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Інтернет-аптека "Євроаптека"» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Трилептал 600 мг суспензія.

Активна речовина: окскарбазепін.

Показання.
Прості та складні парціальні епілептичні напади з вторинною генералізацією або без неї у дорослих та дітей віком від 1 місяця та старших.

Генералізовані тоніко-клонічні епілептичні напади у дорослих та дітей віком від 2 років та старше. Підвищена чутливість до окскарбазепіну або будь-яких інших компонентів препарату.

Дитячий вік до 3 років при застосуванні препарату у формі пігулок.

Слід з обережністю застосовувати препарат у пацієнтів із відомою гіперчутливістю до карбамазепіну, оскільки у цієї групи пацієнтів приблизно у 25-30% випадків можливий розвиток реакцій підвищеної чутливості до окскарбазепіну. У пацієнтів, які не мають в анамнезі вказівок на гіперчутливість до карбамазепіну, також можливий розвиток реакцій підвищеної чутливості до препарату, включаючи поліорганні порушення.

Застосування препарату Трилептал у пацієнтів з порушеннями функції печінки тяжкого ступеня не вивчалося, тому необхідно обережно дозувати препарат у цієї категорії пацієнтів.

Характеристики

Код товару
tr1l3p
Виробник
Novartis Pharma AG
Країна виробництва
Польща
Дивіться також