Лепонекс 100 мг №50

Лепонекс 100 мг №50

Лепонекс 100 мг №50 від компанії Інтернет-аптека "Євроаптека" - фото 1
1 499 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Інтернет-аптека "Євроаптека"» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Лепонекс 100 мг, 50 табл.

Активна речовина - Клозапін
Показання

Стійка до терапії шизофренія. Лепонекс слід призначати тільки пацієнтам з шизофренією, які резистентні до терапії або толерантні до стандартних нейролептиків з такими визначеннями. Резистентність до стандартних нейролептиків - цей стан застосовується, коли попереднє лікування зі стандартними нейролептиками при відповідному дозуванні та протягом достатнього періоду не призвели до адекватного клінічного поліпшення. Непереносимість стандартних нейролептиків - цей стан застосовується, коли виникають тяжкі некеровані побічні ефекти неврологічного характеру (екстрапірамідні симптоми або пізня дискінезія), які унеможливлюють ефективну нейролептичну терапію із застосуванням стандартних нейролептиків. Ризик рецидиву суїцидальних спроб. Лепонекс показаний для тривалого зниження ризику рецидиву суїцидальної поведінки у пацієнтів з шизофренією або шизоафективним розладом, які оцінюються щодо такого ризику на основі їхньої історії хвороби та поточної клінічної картини. Психотичні розлади, що розвиваються при хворобі Паркінсона у випадку, якщо стандартна терапія виявилася неефективною. Лепонекс показаний для лікування психотичних розладів, що розвиваються при хворобі Паркінсона, у випадках коли стандартна терапія виявилася неефективною. Неефективність стандартної терапії визначається як відсутність контролю психотичних симптомів та/або поява функціонально неприйнятного збільшення виразності моторних симптомів після застосування наступних заходів: відміна антихолінергічних препаратів, включаючи трициклічні антидепресанти; спроба знизити дозу допамінергічних антипаркінсонічних препаратів.

Характеристики

Код товару
1ep0nex
Виробник
Mylan Healthcare
Країна виробництва
Німеччина
Дивіться також